Катарина Ивановска сподели видеа и фотографии со двете деца од домашна изолација
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска сподели видеа и фотографии со двете деца од домашна изолација

Катарина Ивановска сподели видеа и фотографии со двете деца од домашна изолација

Катарина Ивановска ги почитува препораките и седи во домашна изолација заедно со своето семејство.

Атрактивната манекенка споделува фотографии и видеа за да прикаже како ѝ минуваат деновите со двете деца, 6-месечната Кира и 2-годишниот Вања.

Најчесто, Катарина избегнува да го покажува лицето на малата Кира на социјалните мрежи.

Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата Катарина Ивановска со децата

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2127 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?