Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска стана мајка

Катарина Ивановска стана мајка

Катарина Ивановска се породи. Популарната манекенка стана мајка на момче кое го добило името Вања.

Пред само три дена македонската убавица сподели фотографија на која во тесен фустан го истакна трудничкото стомаче.

#wedding #allblack @vd_make_up_skopje

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

#saturday #floraldress my favorite place for this summer @zokibejbe #balcony #balconygarden

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

#tbt #cuba #cayococo #playapilar

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Катарина Ивановска и Цобе

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 26%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 7980 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.