Катарина Ивановска со синчето Вања на моден настан на дизајнерот Марков во Скопје
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска со синчето Вања на моден настан на дизајнерот Марков во Скопје

Катарина Ивановска со синчето Вања на моден настан на дизајнерот Марков во Скопје

Катарина Ивановска не го пропушти модниот настан кој дизајнерот Игор Марков го организираше во скопскиот бар BKW.

Македонската убавица се појави на евентот заедно со своето синче Вања. 32-годишната манекенка сподели две фотографии на Instagram на кои позира со слаткиот син и со Марков.

„Ноќ за паметење. Изгледаш згодно душо, и секако мојот прекрасен ангел Вања“ – напиша Катарина во описот.

Катарина, Вања и Игор

Катарина постојано споделува фотографии од 3-годишниот Вања и ќеркичката Кира, која минатиот месец наполни една година.

Децата на Катарина Децата на Катарина Децата на Катарина Децата на Катарина Децата на Катарина

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3576 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.