Катарина Ивановска го покажа тонираното тело и скијаше на вода на одмор со двете деца во Охрид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска го покажа тонираното тело и скијаше на вода на одмор со двете деца во Охрид

Катарина Ивановска го покажа тонираното тело и скијаше на вода на одмор со двете деца во Охрид

Катарина Ивановска изминатиот викенд уживаше во Охрид. 31-годишната манекенка скијаше на вода и се релаксираше со двете деца во македонскиот езерски бисер.

Атрактивниот модел во покажа извајаното тело во бикини. Таа го роди своето второ дете во септември минатата година.

Катарина објави моменти со малата ќеркичка Кира и синчето Вања.

Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска

Катарина присуствуваше и на концерт на својата пријателка Тамара Тодевска.

Катарина Ивановска

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6370 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.