Катарина Ивановска во Израел за поддршка на Тамара додека се шпекулира дека повторно е бремена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска во Израел за поддршка на Тамара додека се шпекулира дека повторно е бремена

Катарина Ивановска во Израел за поддршка на Тамара додека се шпекулира дека повторно е бремена

Катарина Ивановска отпатува во Израел за да ѝ ја даде својата поддршка на Тамара Тодевска. 30-годишниот македонски модел сподели фотографии од разгледувањето на Тел Авив и Ерусалим.

Изминатиот период се јавија шпекулации дека Катарина е бремена со второ дете. Убавата манекенка сѐ уште нема дадено свој коментар за овие гласини.

Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина

Ивановска и нејзиниот партнер Цобе се родители и на малиот Вања.

Катарина вечерва ќе ја бодри Тамара, која со песната „Proud“ ќе се бори за влез во финалето.

Катарина

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?