Каролина Гочева со слатката внука Луција се забавуваше во Зоолошката градина во Скопје
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Каролина Гочева со слатката внука Луција се забавуваше во Зоолошката градина во Скопје

Каролина Гочева со слатката внука Луција се забавуваше во Зоолошката градина во Скопје

Каролина Гочева ја одведе својата внука Луција во Зоолошката градина во Скопје. 39-годишната пејачка и слаткото девојче се забавуваа набљудувајќи ги разновидните животни.

Македонската пејачка и ќеркичката на нејзината сестра Сандра беа пречекани од зоо аниматорот Војо Иванов. Тој се погрижи Луција да држи змии, што измами широка насмевка на лицето на малото девојче.

Погледнете ги фотографиите кои ги сподели Каролина на Instagram:

Луција во ЗОО СКопје
Луција во ЗОО СКопје

Луција била одушевена од работата на Војо. „Кога ќе пораснам сакам да сум Војо! Фала ти Војо за најубавиот ден! Ќе ти дојдеме пак со идната колешка“ – напиша Гочева во описот.

Луција во ЗОО СКопје Луција во ЗОО СКопје Луција во ЗОО СКопје

Каролина, како посветена тетка, редовно поминува време со своите внуки.

Луција во ЗОО СКопје Луција во ЗОО СКопје

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.