Каролина Гочева и публиката во еден глас го отпеаја хитот „Немир“ во чест на Тоше Проески
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Каролина Гочева и публиката во еден глас го отпеаја хитот „Немир“ во чест на Тоше Проески

Каролина Гочева и публиката во еден глас го отпеаја хитот „Немир“ во чест на Тоше Проески

Каролина Гочева беше дел од хуманитарниот концерт во чест на нејзиниот близок пријател Тоше Проески.

На сцената во „Борис Трајковски“, 38-годишната пејачка со емоции го изведе нивниот популарен дует „Немир“, а целата публика пееше заедно со неа.

Каролина Гочева

ВИДЕО

Убавата музичка ѕвезда беше облечена во црно-бела комбинација.

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18482 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?