Како модна кралица: Талија магнет за погледи покрај сопругот на балот МЕТ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Како модна кралица: Талија магнет за погледи покрај сопругот на балот МЕТ

Како модна кралица: Талија магнет за погледи покрај сопругот на балот МЕТ

Талија не можеше да остане незабележана на балот МЕТ, кој синоќа се одржа во музејот „Метрополитен“ во Њујорк.

47-годишната мексиканска актерка, која освојуваше срца со улогата на слатката Росалинда во истоимената серија, изгледаше како модерна кралица додека позираше на розовиот тепих.

Волуменозната креација е дело на Томи Хилфигер.

Талија Талија

Талија на свеченоста се појави со сопругот Томи Мотола.

Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8696 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.