Како Елза: Луисана Лопилато со ќеркичката Вида во исти фустани за роденденот на малото девојче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Како Елза: Луисана Лопилато со ќеркичката Вида во исти фустани за роденденот на малото девојче

Како Елза: Луисана Лопилато со ќеркичката Вида во исти фустани за роденденот на малото девојче

Ќеркичката на Луисана Лопилато наполни две години. Ѕвездата од „Млади бунтовници“ ѝ организираше роденденска забава на малата Вида инспирирана од ликот Елза од дизниевиот хит „Frozen“.

33-годишната аргентинска актерка сподели фотографии на кои со Вида се облечени во исти сини фустанчиња и со нивните руси коси потсеќаат токму на Елза.

Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката Луисана Лопилато со ќеркичката

Вида е третото дете на Луисана и пејачот Мајкл Бубле. Тие имаат и две синчиња – Ноа и Елијас.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.