Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Каква мајка, таква ќерка: Сопругата и ќерката на Метју Меконахи во црвени стајлинзи

Каква мајка, таква ќерка: Сопругата и ќерката на Метју Меконахи во црвени стајлинзи

Камила Алвес има своја мини копија. Сопругата на Метју Меконахи беше фотографирана во Њујорк со ќерката Вида, а нивното заедничко појавување привлече големо внимание.

41-годишниот модел и 14-годишното девојче избраа ускладени модни стајлинзи во црвена боја, кои ги надополнија со црни обувки.

Дуото мајка-ќерка се упатуваше на модното шоу на Hermès.

Камила Алвес и Вида Камила Алвес и Вида Камила Алвес и Вида

„Прекрасни мајка и ќерка“, „Таа е твоја мини копија“ и „Убава мајка, убава ќерка“ - се дел од коментарите на заедничката фотографија која ја сподели Камила.

Камила Алвес и Вида Камила Алвес и Вида Камила Алвес и Вида

Камила и Метју имаат уште две деца - синовите Леви и Ливингстон.

Камила Алвес и Вида

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13335 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.