Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Каква мајка, таква ќерка: Моника Белучи и 19-годишната Дева шармираа во Париз

Каква мајка, таква ќерка: Моника Белучи и 19-годишната Дева шармираа во Париз

Моника Белучи и Дева Касел беа магнети за погледи на свечен настан организиран од Cartier во Париз.

59-годишната актерка и нејзината 19-годишна ќерка мамеа воздишки кај присутните појавувајќи се во софистицирани модни комбинации во црна боја.

Холивудската актерка зрачеше со безвременска елеганција во женски костум со здолниште со висок шлиц од Долче и Габана, додека Дева шармираше во црна креација од Диор.

Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел Моника Белучи и Дева Касел

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 26%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 7976 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.