Италијанска идила: Софија Вергара и Џо Манганиело слават 5 години љубов во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Италијанска идила: Софија Вергара и Џо Манганиело слават 5 години љубов во Италија

Италијанска идила: Софија Вергара и Џо Манганиело слават 5 години љубов во Италија

Софија Вергара и Џо Манганиело се заедно 5 години, а по повод тој љубовен јубилеј, отпатуваа во прекрасната Италија.

Славниот пар сподели фотографии од идиличните места на кои престојува на крајбрежјето Амалфи.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело
Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

46-годишната актерка и 42-годишниот актер стапија во брак во ноември 2015.

Софија Вергара и Џо Манганиело

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.