Ирина Шајк ја истакна феноменалната фигура во бикини на Ибица
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк ја истакна феноменалната фигура во бикини на Ибица

Ирина Шајк ја истакна феноменалната фигура во бикини на Ибица

Ирина Шајк со пријатели ужива во убавините на Ибица. 36-годишната Русинка го покажа извајаното тело во бикини од Барбери.

Заедно со повеќе пријателки, меѓу кои и моделот Стела Максвел, Шајк се забавуваше во водите на шпанскиот остров.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Привлечната убавица беше во друштво и на креативниот директор на Барбери, Рикардо Тиши, со кого негува блиско пријателство.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 5800 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.