Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е

Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е

Ирина Шајк со свои очи го проследи финалето на Формула Е. На њујоршкиот тркачки настан, славната Русинка се појави во креации со потпис на Burberry од нејзиниот добар пријател Рикардо Тиши.

Иако беше облечена во шик комбинација со високи потпетици, Ирина стави кацига и позираше во електричен тркачки автомобил.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

На свечената вечера во чест на победникот Жан-Ерик Верн, Шајк мамеше погледи во плисирано здолниште од Burberry и секси горен дел со чипка.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?