Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми

Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми

Ирина Шајк ужива во мајчинството забавувајќи се со малата Леа.

По разделбата од Бредли Купер, 33-годишниот модел поминува квалитетно време со 2-годишната ќерка.

За прошетката во Њујорк, Ирина беше облечена во мантил од Барбери и гумени чизми од Шанел додека русокосото девојче носеше облека од Версаче и жолти гумени чизми.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Славната Русинка беше фотографирана и со мајка ѝ Олга.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9296 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.