Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми

Ирина Шајк со ќерката Леа во шик комбинации со гумени чизми

Ирина Шајк ужива во мајчинството забавувајќи се со малата Леа.

По разделбата од Бредли Купер, 33-годишниот модел поминува квалитетно време со 2-годишната ќерка.

За прошетката во Њујорк, Ирина беше облечена во мантил од Барбери и гумени чизми од Шанел додека русокосото девојче носеше облека од Версаче и жолти гумени чизми.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Славната Русинка беше фотографирана и со мајка ѝ Олга.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?