Ирина Шајк со слатката ќерка Леа на прошетка во студениот Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк со слатката ќерка Леа на прошетка во студениот Њујорк

Ирина Шајк со слатката ќерка Леа на прошетка во студениот Њујорк

По разделбата, кружеа гласини дека Ирина Шајк и Бредли Купер многу лесно се согласиле да ги распределуваат родителските обврски околу нивната заедничка ќерка. Папараци фотографиите очигледно го потврдуваат тоа.

Во моментите кога Ирина патува низ светот на модни настани, Бредли се грижи за малото девојче, а кога тој е зафатен, таа е посветена мајка.

Славната Русинка беше фотографирана со 2-годишната Леа на прошетка низ Менхетен. Дуото мајка-ќерка беше облечено во зимски комбинации.

Ирина Шајк со Леа Ирина Шајк со Леа Ирина Шајк со Леа Ирина Шајк со Леа Ирина Шајк со Леа

А во меѓувреме, Бредли беше фотографиран во фитнес сала.

Бредли Купер Бредли Купер

Леа е единственото дете на Ирина и Бредли. Тие беа во врска четири години.

Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?