Ирина Шајк со неодоливата ќерка Леа во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк со неодоливата ќерка Леа во Њујорк

Ирина Шајк со неодоливата ќерка Леа во Њујорк

За време на паузите помеѓу ангажманите во рамките на Њујоршката модна недела, Ирина Шајк се посветува на својата ќерка.

Славниот модел беше фотографиран во „Големото јаболко“ заедно со неодоливата Леа де Сејн.

Ирина Шајк

Облечена во спортски панталони, чизми од брендот Miu Miu и долго палто, 32-годишната Русинка го бакнуваше и забавуваше малото девојче.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6808 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“