Ирина Шајк се релаксира во Њујорк со ќеркичката Леа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк се релаксира во Њујорк со ќеркичката Леа

Ирина Шајк се релаксира во Њујорк со ќеркичката Леа

Прошетките на Ирина Шајк и нејзината ќеркичка речиси без исклучок се проследени од папараците.

Славната убавица беше фотографирана во Њујорк заедно со 2-годишната Леа. И двете беа облечени во зимски лежерни комбинации.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Шајк е лицето од декемвриското издание на Вог Русија. Фотосесијата таа ја сними заедно со Стела Максвел.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?