Ирина Шајк се забавува со ќеркичката Леа по разделбата од Бредли Купер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк се забавува со ќеркичката Леа по разделбата од Бредли Купер

Ирина Шајк се забавува со ќеркичката Леа по разделбата од Бредли Купер

Разделбата на Ирина Шајк и Бредли Купер беше обвиена во многу шпекулации кои ја вмешуваа и Лејди Гага. Но, парот одлучи да го зачува приватниот живот зад завесите на таинственоста и да не даде коментар на медиумските прашања.

Деновиве, Ирина се посвети на ќерката Леа и неколкупати влезе во радарот на папараците додека се забавуваше со малото девојче.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Леа е единствено дете на Ирина и Бредли.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?