Ирина Шајк сексапилна заводничка во црвено во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк сексапилна заводничка во црвено во Њујорк

Ирина Шајк сексапилна заводничка во црвено во Њујорк

Ирина Шајк го истакна својот сексапил до максимум на мејкап настан во Њујорк.

Убавата Русинка носеше црвен слип фустан и црно палто од Версаче на евентот со светски познатата шминкерка Пет Мекграт.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

33-годишната модна ѕвезда беше фотографирана и со ќеркичката Леа.

Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18577 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?