Ирина Шајк модерна во зебрест фустан и кожена јакна со ќеркичката Леа во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк модерна во зебрест фустан и кожена јакна со ќеркичката Леа во Њујорк

Ирина Шајк модерна во зебрест фустан и кожена јакна со ќеркичката Леа во Њујорк

Ирина Шајк зрачи со аура на супермодел и додека ги обавува своите секојдневни обврски.

Славната Русинка беше фотографирана додека ја носеше и земаше ќеркичката Леа од часови по танц, а нејзиниот есенски аутфит ги привлече погледите на вљубеничките во модата.

Краткиот зебрест фустан, Ирина со искомбинира со кожена јакна и елегантни чизми на ниска штикла.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

На Instagram таа сподели и дека си издвои време за разубавување во фризерското студио на стилистот Џејкоб Розенберг.

Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3584 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.