Ирина Шајк и Бредли Купер на лежерна прошетка, ги оставија зад себе шпекулациите по неговиот оскаровски настап
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк и Бредли Купер на лежерна прошетка, ги оставија зад себе шпекулациите по неговиот оскаровски настап

Ирина Шајк и Бредли Купер на лежерна прошетка, ги оставија зад себе шпекулациите по неговиот оскаровски настап

Ирина Шајк и Бредли Купер може да здивнат од големото внимание кое беше насочено кон нив за време на изминатиов период. Славниот пар, кој се најде во центарот на шпекулации околу неговата наводна афера со Лејди Гага, беше виден на лежерна прошетка.

44-годишниот актер и режисер и 33-годишниот модел беа фотографирани во Њујорк во релаксирано издание.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Ирина и Бредли пред една недела „паднаа“ во радарот на папараците додека се забавуваа со ќеркичката Леа.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Веќе потполно стивнуваат шпекулациите околу наводната афера на Бредли со Лејди Гага. Дека нивната хемија на сцената на Оскар беше одглумена потврди, и самата пејачка која искоментира: „Луѓето видоа љубов... Па погодете што? Тоа е она што сакавме да го видите.“

Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?