Ирина Шајк и Ана Ивановиќ, за која се шпекулира дека е бремена, на настан во Верона
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк и Ана Ивановиќ, за која се шпекулира дека е бремена, на настан во Верона

Ирина Шајк и Ана Ивановиќ, за која се шпекулира дека е бремена, на настан во Верона

Како заштитни лица на Intimissimi, Ирина Шајк и Ана Ивановиќ присуствуваа на шоуто на мраз на популарниот бренд кое се одржа во Верона.

Во шармантниот италијански град, руската и српската убавица изгледаа елегантно, но во сосем различни стајлинзи.

Ирина избра блескав фустан со шлиц и длабоко деколте од Александар Воте, додека Ана се појави во црна комбинација од кратко здолниште, сако и чипкана маичка.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Веќе извесен период се зборува дека Ивановиќ е бремена во четврти месец, но таа и Бастијан Швајнштајгер сè уште ја немаат потврдено веста.

Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ Ана Ивановиќ

На настанот беа и Кејти Холмс и блогерката Кијара Ферањи.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3903 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.