Ирина Шајк изгледа феноменално на одмор во Шпанија со ќеркичката Леа и мајка си Олга
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк изгледа феноменално на одмор во Шпанија со ќеркичката Леа и мајка си Олга

Ирина Шајк изгледа феноменално на одмор во Шпанија со ќеркичката Леа и мајка си Олга

Ирина Шајк ги истражува привлечните шпански плажи заедно со малата ќерка и мајка си.

Згодниот модел не ги избегна папараците додека летуваше со 2-годишната Леа, мајка си Олга и пријатели.

33-годишната Русинка го истакна своето фит тело во дводелен комплет од Версаче и впечатливи бикини.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Ирина и Бредли Купер неодамна ја прекинаа врската, но и двајцата се согласија за заедничко старателство за малата Леа.

Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?