Ирина Шајк блескаше во Москва додека Бредли Купер беше придружуван од мајка си на SAG Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк блескаше во Москва додека Бредли Купер беше придружуван од мајка си на SAG Awards

Ирина Шајк блескаше во Москва додека Бредли Купер беше придружуван од мајка си на SAG Awards

Ирина Шајк се врати во родната Русија за да присуствува на настан за промоција на козметичката линија на Marc Jacobs, на која неодамна стана заштитно лице.

33-годишната манекенка се појави во нежен розов стајлинг на промоцијата во Москва, каде разговараше и се фотографираше со свои фанови.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Додека Ирина престојува во својата татковина, нејзиниот сакан Бредли Купер присуствуваше на доделувањето на наградите SAG во Лос Анџелес. 44-годишниот актер беше придружуван од неговата мајка Глорија.

Бредли Купер Бредли Купер Бредли Купер Бредли Купер Бредли Купер Бредли Купер Бредли Купер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?