Ирина Шајк атрактивна на забава каде позираше со бившиот Бредли Купер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк атрактивна на забава каде позираше со бившиот Бредли Купер

Ирина Шајк атрактивна на забава каде позираше со бившиот Бредли Купер

Ирина Шајк и Бредли Купер очигледно останаа во добри односи по нивната разделба. 34-годишната Русинка и 45-годишниот актер позираа заедно на забава во Лондон огранизирана по повод BAFTA.

Ирина Шајк

Руската убавица заведуваше во креација од Рикардо Тиши, креативниот директор на Burberry, со кого и пристигна на свеченоста. Својот стајлинг, Шајк го комплетираше со накит од Tiffany & Co.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Забавата беше организирана од британскиот Вог и од компанијата за луксузен накит Tiffany & Co.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Ирина и Бредли започнаа да се состануваат во 2015 година, а раскинаа кон средината од минатата година. Тие заедно имаат едно дете – ќеркичката Леа де Сејн.

Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3780 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.