Ирина Шајк, Адријана Лима, Бела и Џиџи Хадид... ѕвездите на забава во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк, Адријана Лима, Бела и Џиџи Хадид... ѕвездите на забава во Њујорк

Ирина Шајк, Адријана Лима, Бела и Џиџи Хадид... ѕвездите на забава во Њујорк

Фотографското дуо Мерт и Маркус ја издаде својата прва книга и прослави со голема забава во Њујорк.

Овој настан не го пропуштија славните личности кои многупати имаат позирано пред фото-објективот на талентираните Мерт Алас и Маркус Пигот.

Адријана Лима, Ирина Шајк, Бела и Џиџи Хадид, Ким Кардашијан, Дауцен Крус, Кендал Џенер, Сара Сампајо, Каја Гербер, Ники Минаж... погледнете како изгледаа гостинките на забавата:

Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус Забавата на Мерт и Маркус

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?