Ирена Спировска во блескав фустан на сцената на Златна бубамара
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирена Спировска во блескав фустан на сцената на Златна бубамара

Ирена Спировска во блескав фустан на сцената на Златна бубамара

Ирена Спировска заблеска на најновото издание на Златна бубамара на популарноста кое оваа година се одржа под мотото „Нема правда, има Бубамара“.

Познатата македонска ТВ водителка за оваа пригода избра свечена тоалета.

Заедно со организаторот Ранко Петровиќ, таа додели три награди.

Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска

Спировска на свеченоста беше придружувана од својот партнер.

Ирена Спировска Ирена Спировска Ирена Спировска

ФОТО: Александар Буневски / Femina.mk

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3599 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?