Изненадување: Џастин Тимберлејк и Џесика Бил го добија второто дете, бременоста ја чуваа во тајност
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Изненадување: Џастин Тимберлејк и Џесика Бил го добија второто дете, бременоста ја чуваа во тајност

Изненадување: Џастин Тимберлејк и Џесика Бил го добија второто дете, бременоста ја чуваа во тајност

Семејството на Џастин Тимберлејк и Џесика Бил се прошири за уште еден мал член. Славниот пар го доби второто дете.

Според информации на DailyMail, 38-годишната актерка роди момче, а целата бременост беше чувана во тајност.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џастин и Џесика имаат уште едно синче, 5-годишниот Сајлас.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џесика објави фотографии од прославата за нејзиниот роденден во март, но го криеше трудничкото стомаче.

Тимберлејк и Бил започнаа да се состануваат во 2007 година, а стапија во брак во 2012 година.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.