Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Иван од Либеро Бенд и сопругата во сиви костуми со ќеркичката на нејзината крштевка

Иван од Либеро Бенд и сопругата во сиви костуми со ќеркичката на нејзината крштевка

Иван Јованов и неговата сопруга Ивана избраа координирани стајлинзи за крштевката на нивната ќеркичка Ниа.

Младиот брачен пар позираше во сиви костуми, а пејачот од Либеро Бенд во рацете го држеше слаткото бебенце.

Церемонијата се одржа во Бигорски манастир.

Иван Јованов ќерка крштевка Иван Јованов ќерка крштевка Иван Јованов ќерка крштевка

Иван и Ивана станаа родители во март оваа година.

Иван Јованов ќерка крштевка Иван Јованов ќерка крштевка

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13341 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.