Згодни турски ѕвезди: „Неџла“ во гламурозен комбинезон покрај „Бали-бег“ на премиера
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Згодни турски ѕвезди: „Неџла“ во гламурозен комбинезон покрај „Бали-бег“ на премиера

Згодни турски ѕвезди: „Неџла“ во гламурозен комбинезон покрај „Бали-бег“ на премиера

Бурак Озчивит и Фахрије Евџен беа магнети за погледи на премиерата на „Can Feda“ во Истанбул.

Турските актери, кои кај нас се прославија со улогите на Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“, присуствуваа на прикажувањето на неговиот нов филм во Emaar Square Mall.

На црвениот тепих, убавите ѕвезди изгледаа елегантно и гламурозно.

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит

Комбинезонот кој го носеше Фахрије е дело на дизајнерката Фидан Шимшек.

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит Фахрије Евџен и Бурак Озчивит

Бурак и Фахрије стапија во брак во јуни минатата година.

Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?