Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Згодни и заљубени: Милош Биковиќ со девојката Ивана Малиќ на одмор на Малдиви

Згодни и заљубени: Милош Биковиќ со девојката Ивана Малиќ на одмор на Малдиви

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ уживаат во секој момент од нивната врска.

34-годишниот српски актер и неговата девојка моментално се релаксираат на одмор на Малдиви.

Заљубениот пар споделува фотографии од рајските места кои ги посетува за време на престојот таму.

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3455 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.