Згодна убавица: Емина Јаховиќ во бел стајлинг на промоцијата на козметичкиот бренд во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Згодна убавица: Емина Јаховиќ во бел стајлинг на промоцијата на козметичкиот бренд во Истанбул

Згодна убавица: Емина Јаховиќ во бел стајлинг на промоцијата на козметичкиот бренд во Истанбул

Промоцијата на својата прва козметичка линија Емина Јаховиќ ја продолжи во Турција.

На настанот кој го организираше во Истанбул, 38-годишната пејачка изгледаше згодно и привлечно.

Облечена во бел стајлинг од Amor Garibovic, Емина одржа свој говор и се фотографираше со присутните.

Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ
Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ

Популарната музичка ѕвезда се пресоблече и во темнозелен комбинезон.

Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ Емина Јаховиќ

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.