За својот роденден Џон Леџенд сподели фотографии со ќеркичката Луна и сопругата Криси Тиген
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » За својот роденден Џон Леџенд сподели фотографии со ќеркичката Луна и сопругата Криси Тиген

За својот роденден Џон Леџенд сподели фотографии со ќеркичката Луна и сопругата Криси Тиген

Џон Леџенд пред два дена го прослави својот 38. роденден. На Instagram, популарниот пејач сподели фотографии од специјалниот ден.

На нив, талентираниот музичар позира со својата сопруга Криси Тиген и 8-месечната ќеркичка Луна. На сите фотографии Леџенд е со широка насмевка на лицето.

Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд

И Тиген објави фотографија со слатката ќерка и во описот напиша: „Среќен роденден, прекрасен тато“.

Џон Леџенд

Славното семејство престојува во Мајами. Џон објави и фотографија од прекрасниот поглед. „Ви благодарам на сите за убавите желби. Ве сакам сите. Уживам во прекрасниот поглед со Криси и Лу. Се чувствувам благодарен“ - напиша тој.

Thank you for all the birthday wishes! Love you all! Enjoying this view with Chrissy and Lu, feeling grateful.

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Познатиот модел и музичката ѕвезда беа фотографирани кога пристигнаа на аеродромот во Мајами.

Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6808 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“