За првпат по породувањето: Кети Пери во костим за капење на плажа со Орландо Блум на Хаваи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » За првпат по породувањето: Кети Пери во костим за капење на плажа со Орландо Блум на Хаваи

За првпат по породувањето: Кети Пери во костим за капење на плажа со Орландо Блум на Хаваи

Кети Пери и Орландо Блум уживаат на одмор на Хаваи. Славниот холивудски пар беше фотографиран додека се релаксираше на приватна плажа.

36-годишната пејачка носеше едноделен пурпурен костим за капење. Пери го роди нивното прво дете, ќеркичката Дејзи, во август минатата година.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Музичката ѕвезда беше фотографирана во истиот костим за капење и неколку недели пред породувањето.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 12%
  • 51%
Се испраќа...

(Вкупно: 8184 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.