Заљубен холивудски пар: Софија Вергара и Џо Манганиело во романтична фотосесија во нивниот дом
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубен холивудски пар: Софија Вергара и Џо Манганиело во романтична фотосесија во нивниот дом

Заљубен холивудски пар: Софија Вергара и Џо Манганиело во романтична фотосесија во нивниот дом

Софија Вергара и Џо Манганиело се меѓу најзгодните холивудски парови. Славната двојка ги отвори вратите на својот прекрасен нов дом во Лос Анџелес за списанието Hola!.

44-годишната ѕвезда од „Modern Family“ со гордост позираше во куќата која ја декорираше заедно со 40-годишниот актер од „Magic Mike“, кој призна дека бил задолжен за уметничките дела.

Софија и Џо

Популарните актери си го кажаа судбоносното „да“ на свечена церемонија во Флорида во 2015 година. Невестата блескаше во венчаница од дизајнерот Зухаир Мурад и накит од Лорејн Шварц.

Софија и Џо Софија и Џо Софија и Џо Софија и Џо

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.