Заљубен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик уживаат на плажа на Тахити
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик уживаат на плажа на Тахити

Заљубен пар: Џиџи Хадид и Зејн Малик уживаат на плажа на Тахити

Џиџи Хадид и Зејн Малик отпатуваа на Тахити. 21-годишната манекенка и 23-годишниот пејач беа фотографирани додека уживаа на плажа на прекрасниот остров во Француска Полинезија.

На фотографиите, Хадид во бикини од брендот Vix се вози на кајак со својот сакан.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Хадид и Малик започнаа да се состануваат во ноември минатата година.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?