Заљубен пар: Џенифер Лопез блика од среќа покрај Бен Афлек на премиерата на „The Last Duel“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубен пар: Џенифер Лопез блика од среќа покрај Бен Афлек на премиерата на „The Last Duel“

Заљубен пар: Џенифер Лопез блика од среќа покрај Бен Афлек на премиерата на „The Last Duel“

Џенифер Лопез ги размрда прстите на фоторепортерите на премиерата на новиот филм на Бен Афлек, „The Last Duel“, во Њујорк.

За настанот на кој го придружуваше Бен, 52-годишната пејачка ја истакна својата фит фигура во дводелна креација од Hervé Léger. Парот изгледаше заљубено и среќно додека позираше на црвениот тепих.

Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel

Во историската драма „The Last Duel“, Бен има важна споредна улога, додека главната улога му припаѓа на неговиот пријател и долгогодишен соработник Мет Дејмон.

Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel Премиера на The Last Duel

Трејлер за „The Last Duel“

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4033 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.