Заљубен пар: Криси Тиген и Џон Леџенд на црвениот тепих на GQ Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубен пар: Криси Тиген и Џон Леџенд на црвениот тепих на GQ Awards

Заљубен пар: Криси Тиген и Џон Леџенд на црвениот тепих на GQ Awards

Криси Тиген и Џон Леџенд заедно зачекорија на црвениот тепих по повод доделувањето на наградите од страна на машкото списание GQ.

На свеченоста во Лондон, славниот пејач нежно ја бакнуваше својата сопруга.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Блескавиот фустан на Криси е креација на брендот Labourjoisie.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6805 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“