Заљубен пар: Игор Џамбазов и Илина Арсова уживаат во Дојран
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубен пар: Игор Џамбазов и Илина Арсова уживаат во Дојран

Заљубен пар: Игор Џамбазов и Илина Арсова уживаат во Дојран

Игор Џамбазов и Илина Арсова уживаат во нивната љубов.

Новиот македонски пар деновиве споделува фотографии и видеа од своите авантури во Сретново и на брегот на Дојранско езеро.

„Мојата девојка“ – пишува Џамбазов во описот на фотографија на која ја бакнува Илина.

Илина и Игор
Илина

56-годишниот македонски шоумен и првата Македонка која ги искачила највисоките планини на сите седум континенти, неодамна ја открија својата врска пред јавноста.

Илина
Илина
View this post on Instagram

Uzivajte vo epizodata "Brusilicaaaa" so @i

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1315 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.