Заљубени ѕвезди: Орландо Блум целосно гол на плажа со Кети Пери
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени ѕвезди: Орландо Блум целосно гол на плажа со Кети Пери

Заљубени ѕвезди: Орландо Блум целосно гол на плажа со Кети Пери

Орландо Блум не е срамежлив. Славниот актер се разголи на плажа на Сардинија, каде уживаше со својата девојка Кети Пери.

Фотографиите од популарниот пар, направени на атрактивна туристичка локација во Италија, беа објавени од „New York Daily News“.

Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери Орландо Блум и Кети Пери

Утре се очекува Пери да го сподели и официјалниот спот за мотивациската балада „Rise“.

Трејлер за „Rise“

Неодамна беше промовиран видеозапис со новата песна за ОИ во Рио де Жанеиро.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.