Заљубени и среќни: Новак Ѓоковиќ ја бакнува сопругата Јелена на плажа во Марбела каде беа со двете деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени и среќни: Новак Ѓоковиќ ја бакнува сопругата Јелена на плажа во Марбела каде беа со двете деца

Заљубени и среќни: Новак Ѓоковиќ ја бакнува сопругата Јелена на плажа во Марбела каде беа со двете деца

Новак Ѓоковиќ ужива со своето семејство во Марбела, Шпанија.

33-годишниот српски тенисер беше уловен од папараците додека на плажа си разменуваше бакнежи со сопругата Јелена и се забавуваше со двете деца Тара и Стефан.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Расположениот Ноле си играше со својот 6-годишен син во песокот, а подоцна тие двајцата и 3-годишната Тара се забавуваа на лизгалки.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Новак и Јелена се заедно од 2005 година, а во јули 2014 година стапија во брак на островот Свети Стефан.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10480 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.