Заљубени и среќни: Кејти Холмс со 8 години помладиот дечко откако тој ја раскина свршувачката
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени и среќни: Кејти Холмс со 8 години помладиот дечко откако тој ја раскина свршувачката

Заљубени и среќни: Кејти Холмс со 8 години помладиот дечко откако тој ја раскина свршувачката

Очигледно е дека Кејти Холмс ужива во новата врска со Емилио Витоло Џуниор.

41-годишната актерка беше фотографирана од папараците за време на прошетка со 33-годишниот готвач во Њујорк. Поранешната сопруга на Том Круз изгледа заљубено и среќно покрај новиот дечко. Таа беше облечена во комфорна есенска модна комбинација со сако и патики.

Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор

За нивната врска многу се зборуваше изминатиов месец, поради тоа што се дозна дека Емилио бил свршен кога започнал да се состанува до Кејти. Тој ја раскинал свршувачката преку пораки откако фотографии на кои се бакнува со Кејти протекоа во јавноста.

Деновиве, тие заедно беа фотографирани повеќепати.

Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор Кејти Холмс и Емилио Витоло Џуниор

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9806 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.