Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR

Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR

Пирс Броснан и Кили Смит можат да се гордеат со еден од најстабилните бракови во Холивуд. Популарниот пар непрекинато покажува дека љубовта може да трае вечно.

На галата на amfAR на Азурниот Брег, 65-годишниот актер си разменуваше бакнежи и нежности со неговата 54-годишна сопруга.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Холивудскиот заводник, познат по улогата на Џејмс Бонд, е во врска со Смит од 1994 година. Тие стапија во брак во 2001 година.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6809 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“