Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR

Заљубени и по 24 години заеднo: Пирс Броснан со сопругата на галата на amfAR

Пирс Броснан и Кили Смит можат да се гордеат со еден од најстабилните бракови во Холивуд. Популарниот пар непрекинато покажува дека љубовта може да трае вечно.

На галата на amfAR на Азурниот Брег, 65-годишниот актер си разменуваше бакнежи и нежности со неговата 54-годишна сопруга.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Холивудскиот заводник, познат по улогата на Џејмс Бонд, е во врска со Смит од 1994 година. Тие стапија во брак во 2001 година.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.