Застрашувачката трансформација на Ен Хетавеј за новиот филм „The Witches“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Застрашувачката трансформација на Ен Хетавеј за новиот филм „The Witches“

Застрашувачката трансформација на Ен Хетавеј за новиот филм „The Witches“

Ен Хетавеј доби вистинска трансформација за новиот филм „The Witches“.

37-годишната актерка на Instagram сподели видеа и фотографии од подготовките за новата улога на вештерка. Многумина коментираа дека Ен е совршената актерка за оваа улога.

The Witches The Witches The Witches The Witches The Witches The Witches

Филмот ја раскажува страшната, а истовремено и смешна, приказна за 7-годишно момче кое се среќава со вистински вештерки кои не сакаат деца. „The Witches“ е втор филм снимен според детската книга на писателот Роалд Дал.

Трејлер за „The Witches“

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3576 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.