Заедно со Коби Брајант загина и неговата 13-годишна ќерка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заедно со Коби Брајант загина и неговата 13-годишна ќерка

Заедно со Коби Брајант загина и неговата 13-годишна ќерка

Трагичната несреќа во која загина Коби Брајант го потресе светот. Животот на кошаркарската легенда згасна заедно со животот на една од неговите четири ќерки.

41-годишниот спортист и неговата ќерка Џиана (Џиџи) ги изгубија животите во хеликоптерска несреќа во Калабасас, Калифорнија.

Коби Брајант Коби Брајант Коби Брајант

Легендата на NBA патуваше заедно со ќерка си со приватен хеликоптер. Истрагата за причините за трагедијата е во тек.

Коби Брајант Коби Брајант Коби Брајант

Коби беше во брак со Ванеса со која има и три други ќерки.

Коби Брајант Коби Брајант Коби Брајант Коби Брајант

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?