Заводничка: Ријана секси во црвена долна облека од нејзината колекција за Св. Валентин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заводничка: Ријана секси во црвена долна облека од нејзината колекција за Св. Валентин

Заводничка: Ријана секси во црвена долна облека од нејзината колекција за Св. Валентин

Еден месец пред Св. Валентин, Ријана ја претстави својата нова колекција наменета токму за празникот на вљубените.

32-годишната пејачка и дизајнерка изгледа секси и заводливо во црвена долна облека од сопствената линија „Savage X Fenty“.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Погледнете и дел од останатите фотографии од рекламната кампања за колекцијата:

Savage X Fenty Savage X Fenty Savage X Fenty

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.