Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Жерар Пике со синот Милан од трибините следеа фудбалски натпревар во Штутгард

Жерар Пике со синот Милан од трибините следеа фудбалски натпревар во Штутгард

Жерар Пике го одведе синот Милан во Штутгард и заедно го проследија фудбалскиот натпревар помеѓу Шпанија и Германија.

37-годишниот поранешен фудбалер и 11-годишното момче беа фотографирани на трибините во MHP Arena. Пике му зборуваше на Милан додека со големо внимание го следеа четвртфиналниот меч во кој победи Шпанија и се пласираше во полуфиналето на Европското првенство 2024.

Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан

Милан е син на Пике од долгогодишната врска со пејачката Шакира. Тие се разделија во јуни 2022 година, а заедно имаат уште еден син.

Жерар Пике со синот Милан

Од разделбата наваму, Пике е во врска со Клара Чиа Марти, со која се шпекулира дека ја изневерувал Шакира.

Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан Жерар Пике со синот Милан

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.