Женска и машка варијанта: Ирина Шајк и Бредли Купер во црни костуми на BAFTA 2019
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Женска и машка варијанта: Ирина Шајк и Бредли Купер во црни костуми на BAFTA 2019

Женска и машка варијанта: Ирина Шајк и Бредли Купер во црни костуми на BAFTA 2019

Еден стилски изглед во две варијанти.

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности.

За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, славниот пар избра црни костуми.

Убавата Русинка го придружуваше Купер, чиј филм „A Star Is Born“ беше номиниран во седум категории.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

44-годишниот актер и режисер ја прими наградата за Најдобра оригинална музика и во својот говор им се заблагодари на Лејди Гага и Ирина. „Си остварив сон кој мислев дека е неостварлив. Ја делам оваа награда со Лејди Гага, музиката беше срцето на овој филм. Исто така, сакам да ѝ се заблагодарам на Ирина што цела година ме трпеше додека се обидував да создавам музика во нашата визба“ – рече тој.

Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9453 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.