Ешли Грем го истакна трудничкото стомаче во латекс фустан на моден настан во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ешли Грем го истакна трудничкото стомаче во латекс фустан на моден настан во Њујорк

Ешли Грем го истакна трудничкото стомаче во латекс фустан на моден настан во Њујорк

Ешли Грем не дозволува бременоста да ја спречи да ги извршува своите модни ангажмани.

31-годишниот модел со облини, кој постојано ги инспирира жените да се сакаат онакви какви што се, присуствуваше на доделувањето на модните награди на Daily Front Row. Ешли го истакна трудничкото стомаче во тесен латекс фустан од Vex Clothing.

Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем

На настанот, таа ја поддржуваше својата колешка Халима, која прими една од наградите. „Постојано ме инспирираш со тоа што си љубезна, бестрашна сила на промените“ – напиша Ешли за неа на Instagram и сподели неколку фотографии од настанот.

Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем

Истиот ден, Ешли присуствуваше на уште еден моден настан организиран од Target.

Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем

Ешли објави дека е бремена со првото дете минатиот месец.

Ешли Грем

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?